جت‌سئو، 25 شهریورماه رویداد رایگان سئو و محتوا برگزار می‌کند

جت‌سئو، 25 شهریورماه رویداد رایگان سئو و محتوا برگزار می‌کند

جت‌سئو، سرویس جامع تحلیل سئو سایت، ۲۵ شهریورماه از ساعت ۱۴ تا ۱۹ رویداد آنلاین و رایگان سئو و محتوا برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی جت‌سئو، این رویداد با حضور و مشارکتِ فعال ۲۰ متخصص سرشناس در حوزۀ سئو و محتوا تشکیل و برگزار می‌شود که همۀ این افراد در یک رویداد پنج‌ساعتۀ رایگان، تجربه‌های حرفه‌‌ای خود را با حاضران در رویداد آنلاین به اشتراک خواهند گذاشت.

 

رویداد تخصصی سئو و محتوا با تمرکز بر موضوعات مربوط با تولید محتوا مبتنی بر اصول و قواعد سئو توسط پلتفرم آنلاین جت‌سئو هدایت و راهبری می‌شود. طبق برنامۀ اعلام‌شده برای این رویداد آنلاین، ۹ ارائۀ تخصصی و کاربردی به‌همراه ۲ پنل گفت‌وگو با موضوعات مختلف در نظر گرفته شده است.

بر همین اساس، پنل سئو با موضوع آیندۀ سئو با حضور رضا شیرازی، مدیرعامل وب‌۲۴؛ عادل طالبی، مدیر MYDMC؛ امین اسماعیلی، مدیر خلاقیت وب‌سیما؛ محسن طاووسی مشاور و مجری سئو و سینا عسکری، مدیر سئوکار برگزار می‌شود.

پنل محتوا نیز با موضوع تأثیر محتوا در تجربۀ کاربری با حضور مرضیه جلالی، سرپرست محتوای سئو۲۴؛ حامی غفاری، مدیر محتوای وب۲۴؛ سجاد بهجتی، مدیر کانتنت برگر؛ سعید رهبری، مدیر آژانس نوین و شهاب شهوازیان، مدیر ارشد بازاریابی اتاقک برگزار خواهد شد.

علاوه بر دو پنل ذکرشدۀ فوق، سخنرانان مختلفی هم به ارائۀ آخرین اطلاعات روز دنیای سئو خواهند پرداخت. به این ترتیب، مریم جعفری و حدیث گودرزی از متخصصان سئو وب‌۲۴ دربارۀ اشتباهات رایج در سئوی فروشگاهی و فاکتورهای Page Experience صحبت‌ خواهند کرد.

 

همچنین مهران منصوری‌فر، مؤسس مدیروب دربارۀ اهمیت استراتژی سئو صحبت خواهد کرد و حسن قلیچ‌خانی، متخصص دیجیتال مارکتینگ، دربارۀ افیلیت‌ مارکتینگ و روش‌های کسب درآمد از آن توضیح می‌دهد. متقاضیان برای حضور در این رویدادِ آنلاین رایگان می‌توانند به سایت آپارت مراجعه کرده و حضور خود در رویداد پرواز را ثبت و قطعی کنند.

رویداد پرواز به‌منظور بررسی تخصصی سئو و محتوا توسط جت‌سئو، به‌عنوان اولین ابزار جامع ایرانی بررسی سئوی سایت برگزار می‌شود. جت‌سئو را تیم وب۲۴ راه‌اندازی کرده است.منبع: پیوست نویسنده: عادل طالبی

نظر بدهید، بپرسید، پیشنهاد یا انتقاد کنید!

ایمیل شما منتشر نمی‌شود. وب‌‌سایت نمایش داده شده، به سایت شما لینک می‌شود..


علاوه بر اطلاعات فوق، IP شما هم ذخیره می‌شود. پاسخ پیام شما، برایتان ایمیل می‌شود. پاسخ به پیام‌ها و سوالات شما با توجه به مشغله‌های کاری، ممکن است چند روزی طول بکشد. اگر Login باشید برای هر نظر، پیشنهاد، انتقاد یا پرسشی که مطرح می‌کنید، امتیاز هم می‌گیرید. بعداً با این امتیازها می‌توانید کتاب بخرید یا در وبینارها و دوره‌ها با تخفیف ویژه شرکت کنید!
پیام‌های کوتاه مانند پیام‌های تشکر (مثلاً: عالی، چه خوب و ...) یا پیام‌هایی که ارتباطی با این مطلب ندارند، منتشر نمی‌شوند.

هر نوع استفاده‌ای از محتوای سایت آزاد است. هر جا دوست داشتید با یا بدون ذکر منبع، استفاده کنید. اگر لینک بدهید که... ممنونم! فالو باشد که فبهاالمراد ❤️