راهنمای جامع ابزارهای بازاریابی ایران - 1401

راهنمای جامع ابزارهای بازاریابی ایران - 1401

امروزه بیشتر از یک دهه است که فضای مارکتینگ تکنولوژی، با مفهوم «مارتک لندسکیپ» عجین شده است. مارتک لندسکیپ به طور خلاصه، یک نقشه جامع و کامل از همه ابزارهای بازاریابی‌ای است که در یک سال و کشور مشخص، مورد استفاده کسب‌وکارها قرار می‌گیرند. این نقشه برای بسیاری از کشورها به صورت سالانه منتشر می‌شود اما تابحال چنین چیزی برای کشور ایران منتشر نشده است. رسانۀ دی‌ام برد برای اولین بار راهنمای ابزارهای بازاریابی ایران (Iran Martech Landscape) را منتشر کرده است که با کلیک روی تصویر زیر می‌توانید آن را با کیفیت بالا مشاهده کنید. در این فایل بیش از ۴۰۰ ابزار در زمینه بازاریابی شناسایی، دسته‌بندی و معرفی شده‌است.

در سایت دی‌ام‌بورد هم اطلاعات بیشتر را می‌توانید بخوانید (روی لینک منبع کلیک کنید)منبع: DMBoard

نظر بدهید، بپرسید، پیشنهاد یا انتقاد کنید!

ایمیل شما منتشر نمی‌شود. وب‌‌سایت نمایش داده شده، به سایت شما لینک می‌شود..


علاوه بر اطلاعات فوق، IP شما هم ذخیره می‌شود. پاسخ پیام شما، برایتان ایمیل می‌شود. پاسخ به پیام‌ها و سوالات شما با توجه به مشغله‌های کاری، ممکن است چند روزی طول بکشد. اگر Login باشید برای هر نظر، پیشنهاد، انتقاد یا پرسشی که مطرح می‌کنید، امتیاز هم می‌گیرید. بعداً با این امتیازها می‌توانید کتاب بخرید یا در وبینارها و دوره‌ها با تخفیف ویژه شرکت کنید!
پیام‌های کوتاه مانند پیام‌های تشکر (مثلاً: عالی، چه خوب و ...) یا پیام‌هایی که ارتباطی با این مطلب ندارند، منتشر نمی‌شوند.

هر نوع استفاده‌ای از محتوای سایت آزاد است. هر جا دوست داشتید با یا بدون ذکر منبع، استفاده کنید. اگر لینک بدهید که... ممنونم! فالو باشد که فبهاالمراد ❤️