حذف کش تلگرام برای لینک‌ها و آپدیت اوپن‌گراف در تلگرام

حذف کش تلگرام برای لینک‌ها و آپدیت اوپن‌گراف در تلگرام
0

احتمالاً شما هم با این مشکل روبرو شده‌اید که لینک صفحۀ سایت را در تلگرام برای دوستی می‌فرستید یا در گروهی منتشر می‌کنید. متوجه می‌شوید که داده‌های Open Graph به درستی تنظیم نشده‌اند (مانند Title یا Description یا تصویر Thumbnail) و بعد از آن این لینک توسط هر کسی منتشر شود، با تصویر یا اطلاعات نادرست منتشر می‌شود.

یک راه ساده برای پاک کردن Cache تلگرام برای داده‌های OpenGraph وجود دارد.

در تلگرام روبات WebPage را باز کنید:

@WebpageBot

اینجا تا 10 لینک را می‌توانید همزمان به این روبات بدهید تا OpenGraph را دوباره بخواند و در انتشارهای بعدی لینک، داده‌های به روز نمایش داده شود.

 

نویسنده: عادل طالبی

ترفندها
0

نظر بدهید، بپرسید، پیشنهاد یا انتقاد کنید!

ایمیل شما منتشر نمی‌شود. وب‌‌سایت نمایش داده شده، به سایت شما لینک می‌شود..


علاوه بر اطلاعات فوق، IP شما هم ذخیره می‌شود. پاسخ پیام شما، برایتان ایمیل می‌شود. پاسخ به پیام‌ها و سوالات شما با توجه به مشغله‌های کاری، ممکن است چند روزی طول بکشد. اگر Login باشید برای هر نظر، پیشنهاد، انتقاد یا پرسشی که مطرح می‌کنید، امتیاز هم می‌گیرید. بعداً با این امتیازها می‌توانید کتاب بخرید یا در وبینارها و دوره‌ها با تخفیف ویژه شرکت کنید!
پیام‌های کوتاه مانند پیام‌های تشکر (مثلاً: عالی، چه خوب و ...) یا پیام‌هایی که ارتباطی با این مطلب ندارند، منتشر نمی‌شوند.

هر نوع استفاده‌ای از محتوای سایت آزاد است. هر جا دوست داشتید با یا بدون ذکر منبع، استفاده کنید. اگر لینک بدهید که... ممنونم! فالو باشد که فبهاالمراد ❤️