بازاریابی محتوایی همراه با یوسف فراهانی

بازاریابی محتوایی همراه با یوسف فراهانی

ما در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (mydmc.ir) دیجیتال مارکتینگ را به طور کامل و به صورت آنلاین آموزش می‌دهیم. یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره چگونگی نوشتن محتوای خلاق و متناسب با کسب‌وکار است که توسط آقای یوسف فراهانی (مدیر محتوا و کپی‌رایتینگ علی‌بابا) آموزش داده شده است. شرکت‌کنندگان در دوره هرهفته می‌توانند سوالات خود را در وبینارهای پرسش‌وپاسخی که توسط تیم پشتیبانی دوره برگزار می‌شود بپرسند. در همین راستا وبینار پرسش‌وپاسخ ویژه اعضای سایت mydmc.ir با حضور آقای یوسف فراهانی روز پنج‌شنبه 5 خرداد ساعت 15 برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان دوره می‌توانند سوالات خود را در حوزه محتوا‌نویسی از ایشان بپرسند.

این وبینار خصوصی و مختص شرکت‌کنندگان دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال است اما لینک و رمز ورود، برای اعضای سایت کار و کسب هم ارسال خواهد شد. 😉

نظر بدهید، بپرسید، پیشنهاد یا انتقاد کنید!

ایمیل شما منتشر نمی‌شود. وب‌‌سایت نمایش داده شده، به سایت شما لینک می‌شود..


علاوه بر اطلاعات فوق، IP شما هم ذخیره می‌شود. پاسخ پیام شما، برایتان ایمیل می‌شود. پاسخ به پیام‌ها و سوالات شما با توجه به مشغله‌های کاری، ممکن است چند روزی طول بکشد. اگر Login باشید برای هر نظر، پیشنهاد، انتقاد یا پرسشی که مطرح می‌کنید، امتیاز هم می‌گیرید. بعداً با این امتیازها می‌توانید کتاب بخرید یا در وبینارها و دوره‌ها با تخفیف ویژه شرکت کنید!
پیام‌های کوتاه مانند پیام‌های تشکر (مثلاً: عالی، چه خوب و ...) یا پیام‌هایی که ارتباطی با این مطلب ندارند، منتشر نمی‌شوند.

هر نوع استفاده‌ای از محتوای سایت آزاد است. هر جا دوست داشتید با یا بدون ذکر منبع، استفاده کنید. اگر لینک بدهید که... ممنونم! فالو باشد که فبهاالمراد ❤️