کندو 22

فکر می‌کنم اولین باری که در کندو حاضر شدم، رویداد ششم بود. آنجا درباره موضوعات حقوقی حوزۀ سئو و قراردادها صحبت کردم. درباره اینکه ضمانت دادن و خطرات چه می‌تواند باشد. درباره اینکهاز منظر حقوقی تضمین جایگاه دادن چه مشکلات و تبعاتی خواهد داشت.

بعد از رویداد ششم، نه همیشه اما هر وقت فرصت داشته‌ام در این رویداد شرکت کرده‌ام. ارتباط با دیگرعزیزان فعال در حوزه سئو برای من مهمترین ویژگی این رویداد تخصصی و منظم است.یک بار هم A. Method را در کندوی سیزدهم (اگر اشتباه نکنم) ارائه دادم.

امیدوارم با پایان یافتن محدودیت‌های کرونایی، شاهد ادامه روال مرتب و منظم برگزاری کندو باشیم.

تعدادی از تصاویر را به انتخاب خودم از آلبوم بیست و دومین رویداد کندو برداشتم. تصاویر اصلی و کامل را در سایت کندو می‌توانید ببینید.

ضمیمه‌ها

نظر بدهید، بپرسید، پیشنهاد یا انتقاد کنید!

ایمیل شما منتشر نمی‌شود. وب‌‌سایت نمایش داده شده، به سایت شما لینک می‌شود..


علاوه بر اطلاعات فوق، IP شما هم ذخیره می‌شود. پاسخ پیام شما، برایتان ایمیل می‌شود. پاسخ به پیام‌ها و سوالات شما با توجه به مشغله‌های کاری، ممکن است چند روزی طول بکشد. اگر Login باشید برای هر نظر، پیشنهاد، انتقاد یا پرسشی که مطرح می‌کنید، امتیاز هم می‌گیرید. بعداً با این امتیازها می‌توانید کتاب بخرید یا در وبینارها و دوره‌ها با تخفیف ویژه شرکت کنید!
پیام‌های کوتاه مانند پیام‌های تشکر (مثلاً: عالی، چه خوب و ...) یا پیام‌هایی که ارتباطی با این مطلب ندارند، منتشر نمی‌شوند.

هر نوع استفاده‌ای از محتوای سایت آزاد است. هر جا دوست داشتید با یا بدون ذکر منبع، استفاده کنید. اگر لینک بدهید که... ممنونم! فالو باشد که فبهاالمراد ❤️