در تماس باشیم

اگر سوال، نظر یا پیشنهادی دارید که مربوط به یک مطلب خاص در این سایت است، لطفاً آن را در فرمِ پایین همان مطلب درج کنید. 

برای درخواست جلسۀ مشاوره (در حوزه‌های استراتژی کسب و کار، بررسی فضای کسب و کار، بررسی رقبا، بررسی وضعیت فعلی کسب و کار، بازاریابی دیجیتال، حضور موثر دیجیتال و موضوعات مرتبط هستید) به صفحۀ مشاوره (اینجا) مراجعه کنید.

به تماس‌هایی که با شماره تلفن 093566442224 می‌گیرید و همین‌طور به پیام‌هایی که به صورت پیامک (یا در تلگرام و واتس‌اپ به این شماره ارسال می‌کنید) همکارانم در روزها و ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه، 9 صبح تا 5 عصر) پاسخ می‌دهند.

به ایمیل info [at] atalebi.com و همین‌طور info [at] kar-kasb.com شخصاً پاسخ می‌دهم. ولی به دلیل مشغولیت‌ها، ممکن است پاسخ به ایمیل‌های شما چند روزی (حتی یک هفته) طول بکشد.

یک نکتۀ مهم: لازم نیست برای اینکه سوالی از من بپرسید فرم مشاوره را پر کنید. فرم مشاوره مخصوص کسب و کارها است و فرآیند خاص خود را دارد. مثل فرم بریف، بررسی رقبا و فضای کسب کار که قبل از برگزار جلسه انجام می‌شود. طبیعی است جلسۀ مشاوره هزینه دارد و باید پرداخت کنید.

اگر پرسشی مشخص درباره کسب و کار خودتان، درباره دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال یا حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ (مثل سئو، شبکه‌های اجتماعی، استراتژی و مانند آن دارید)، نیازی نیست درخواست جلسه مشاوره بدهید یا هزینه‌ای پرداخت کنید.
به خودم پیام بدهید (در همین فرم) یا در تلگرام به @adeltalebi پیام بدهید. به سوالات شما در راستای مسئولیت اجتماعی، تا آنجا که فرصت دارم پاسخ می‌دهم.
خبرنگاران گرامی و اصحاب محترم رسانه

من دبیر انجمن صنفی کارفرمایی کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران) هستم و وظیفه دارم پاسخگوی رسانه‌ها و خبرنگاران محترم باشم. از آنجا که به دلیل مشغله‌ها، تلفن مرا مسئول دفترم پاسخ می‌دهند، اگر خبرنگار هستید، در تماسی که با شماره 09356644224 می‌گیرید لطفاً حتماً اعلام بفرمایید که خبرنگار هستید. علاوه بر نام و شماره تماس، نام رسانه، سایت خبری یا خبرگزاری و موضوع را هم به همکارم اعلام کنید. در اولین فرصت، شخصاً با شما تماس می‌گیرم.
اگر در روزه‌های تعطیل و ساعات غیر اداری موضوع مهم و فوری وجود داشت، در تلگرام به @adeltalebi پیام بدهید. با شما تماس می‌گیرم.

هر نوع استفاده‌ای از محتوای سایت آزاد است. هر جا دوست داشتید با یا بدون ذکر منبع، استفاده کنید. اگر لینک بدهید که... ممنونم! فالو باشد که فبهاالمراد ❤️